trapmine

Trapmine Zero-Day Koruması

hero trapmine

Zero-Day Protection Nedir?

Trapmine, yeni nesil bir uç nokta güvenliği çözümüdür. TRAPMINE, diğer geleneksel güvenlik çözümleri gibi imza ve sandbox tabanlı bir çözüm değildir. Tamamen CPU tabanlı yöntemler izleyerek atak tekniklerini engelleyen, imza ve güncelleştirme gerektirmeyen , sistem performansını etkisi olmayan lightweight bir güvenlik çözümüdür.

TRAPMINE

Trapmine ile benzersiz özellikler

Gerçek zamanlı sorgu

Uç noktalarınıza basit sorular sorarak gizli tehditleri keşfedin.

Olay yanıtı

Adli eserleri uzaktan toplayın ve saldırılara daha hızlı yanıt verin.

Yapay zeka

TRAPMINE’ın güvenilir ve kanıtlanmış makine öğrenimi destekli kötü amaçlı yazılım algılama teknolojisidir.

TRAPMINE

Uç nokta güvenliği

TRAPMINE, kötü amaçlı yazılım tespiti ve hem bilinen hem de bilinmeyen tehditlere karşı istismar önlemenin birleşimidir. TRAPMINE, geleneksel güvenlik çözümlerinin durduramadığı saldırılara karşı çoklu vektör koruması sağlar!

Photo
Photo

TRAPMINE

Tehdit avlama ve olay müdahale

Olay Müdahale (IR) ekipleri, araştırma süresini kısaltan bir çözüme ihtiyaç duyar. Uç noktaları uzaktan araştırmak, adli yapıları toplamak ve bunları düzeltmek için kullanımı kolay, hızlı ve ölçeklenebilir bir ürüne ihtiyaçları var. TRAPMINE ürünleri tüm bu ihtiyaçları karşılayabilir!

TRAPMINE

Kötüye kullanım ve fidye yazılımını önleme

Kötü amaçlı fidye yazılımlarının bulaşmasından sonra kullanıcının sistemini ve dosyalarını şifreler, dosyayı şifresini çözmek için fidye ödemesi yapması konusunda kullanıcıyı uyarır. Ayrıca, şifre çözme anahtarının belirli bir süre sonra silineceği konusunda kullanıcıları uyarabilir. TRAPMINE, her tür fidye yazılımı saldırılarına karşı tam koruma sağlar.

Photo

Diğer çözüm ortakları

Dünya çapında kendini ispat etmiş global markalar ile partnerlik yaparak ürün ve hizmet ağımızı genişletiyoruz.