binalyze

Olay Yanıtı İçin Hepsi Bir Arada Kanıt Toplayıcı

binalyze

Binalyze Nedir?

Olaylara Müdahale, IR ekipleri için zor ve maliyetli bir iştir, ancak IREC ile tek bir fare tıklaması kadar kolaydır. Hepsi bir arada kanıt toplayıcı IRES, göz açıp kapayıncaya kadar, canlı bir sistemden kritik verileri toplamayı otomatikleştirir. IREC, olay yanıt süresini dakikalara indirir ve gerekli tüm ipuçlarını sunarak etkinliğini artırır. Ayrıca kanıt toplayarak ve koruyarak siber güvenlik ve bilgisayar adli tıp ihtiyaçlarını da karşılar.

Binalyze

Modern DFIR ile Siber Direnç Sağlama

Kanıt Toplama

AIR yönetim konsolunda sadece birkaç tıklama ile dijital adli delil toplayın.

Uzlaşma Değerlendirmesi

AIR'in modülü olan DRONE'u kullanarak dijital adli delilleriniz ile ilgili olayları daha hızlı ve daha az kaynakla bulun.

Geniş Ölçekte Triyaj

Doğrudan AIR yönetim konsolundan ağınız genelinde adli kanıt toplama ve bulgularından hızlı Önceliklendirmeye sorunsuz bir şekilde geçin.

Soruşturma Zaman Çizelgeleri

Tek bir tıklamayla kapsamlı zaman çizelgeleri oluşturun. Sonuçlara hızla ulaşmak için zaman içinde çizelgenizin kapsamını genişletin.

Otomatik Adli Tıp

Esnek entegrasyon özelliklerimizle, gerçek kurumsal düzeyde işlevsellik sağlamak için adli dijital kanıt yeteneklerinizi dakikalar içinde otomatikleştirebilirsiniz.

Tonlarca kanıt

IREC, tüm kritik verileri otomatik olarak toplayarak olay müdahale yeteneklerini en üst düzeye çıkarır ve şimdiye kadarki en hızlı olay müdahale hizmetini sağlar.

Diğer çözüm ortakları

Dünya çapında kendini ispat etmiş global markalar ile partnerlik yaparak ürün ve hizmet ağımızı genişletiyoruz.