guardsquare

En İyi Mobil Uygulama Güvenliği

Dexguard

Android Uygulamaları İçin En Gelişmiş Koruma

DexGuard'ı güvenli yazılım geliştirme yaşam döngüsünü düzene sokmak ve sağlam koruma sağlarken geliştiricilerin hayatını kolaylaştırmak için tasarladık.

GüvenLİK

Statik analize karşı savun

Bir tehdit aktörü uygulamanızı kaynak koda dönüştürürse DexGuard, kodunuzun tersine mühendisliğe mümkün olduğunca dirençli olmasını sağlar. DexGuard, sınıflar, alanlar, aritmetik talimatlar ve daha fazlası için karartma sağlar; kod sanallaştırma; API çağrısı gizleme; ve birçok ek güvenlik özelliği. En önemlisi, DexGuard'ın koruması polimorfiktir - her uygulama derlemesinin farklı bir Android gizleme yapılandırması vardır ve bu da bir tehdit aktörünün önceki bilgilerini yeniden kullanmasını engeller.

guardsquare
guardsquare

KORUMA

Sayaç dinamik analizi

DexGuard, çalışma zamanı uygulaması kendi kendini koruma (RASP) kontrollerini otomatik olarak enjekte ederek, tehdit aktörlerinin çalışma zamanında uygulamalara müdahale etmesini önler. Dahası, her yapı, farklı konumlarda farklı RASP kontrolleri içerir ve tehdit aktörlerinin önceki bilgileri yeniden kullanmasını engeller. DexGuard, kök tespiti, sertifika kontrolleri, kanca tespiti ve daha fazlası gibi kontroller enjekte eder.

Opsiyonel DexGuard NDK Eklentisi

DexGuard NDK eklentisi, çok katmanlı Android uygulama kodu gizleme , veri gizleme ve RASP entegrasyonu dahil olmak üzere DexGuard tarafından sunulan tüm korumayı C/C++ yerel kitaplıklarına kadar genişletir.

Koruma Raporu

DexGuard, korumalarını içeren her mobil uygulama yapısı için bir Koruma Raporu oluşturur. Bu rapor, uygulanan korumaları doğrular ve değerlendirir, uygulamanızın güvenlik yapılandırmasını temel risk kategorilerine göre derecelendirir, güvenlik etkinliğini artırmak için ek öneriler sağlar ve etkinleştirilmesi gereken potansiyel olarak yararlı özellikleri ortaya çıkarır.

ProGuard ile geriye dönük uyumlu

ProGuard'dan (veya R8) DexGuard'a yükseltirken, mevcut ProGuard yapılandırma dosyanızı yeniden kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, RASP ve karartma yetenekleri dahil olmak üzere DexGuard'ın ek işlevlerini hesaba katmak.

Dexguard

Nasıl Çalışır?

1
guardsquare

Güvenliğiniz için bir kuvvet çarpanı

DexGuard'ın statik ve dinamik analize karşı savunmaları koruma sağlar. Kötü niyetli kullanıcı, uygulamanızı bir hata ayıklayıcıdan veya öykünücüden çalıştırdığında, RASP kontrolleri kullanıcının oturumunu sonlandırmak, uygulamayı kilitlemek ve diğer savunmalar için devreye girer.

2
guardsquare

Kapsamlı ve gelişen güvenlik

Uygulamanızın yapılarından her biri aynı konumlarda aynı savunmaları uygularsa, bir saldırgan uygulamanızın dahili mantığını kolayca deşifre edecek ve en hassas bilgilerin nerede olduğunu bilecektir. Bu nedenle DexGuard, uygulamanızın kodunun geniş alanlarını güçlendirir ve bir saldırganın ilerlemesini önlemek için kontrol kitaplığından yararlanır.

3
guardsquare

Performansı artırın ve boyutu azaltın

DexGuard, tehdit aktörlerine karşı koruma sağlamanın yanı sıra uygulamaları küçültür ve performanslarını artırır. DexGuard gereksiz kodu, günlük kodlarını ve meta verileri, kullanılmayan kaynakları ve yerel kitaplıkları kaldırır

Ixguard

IOS Uygulamaları İçin İleri Koruma

iOS mobil uygulama güvenliği için sektör lideri uygulama koruma çözümü.

Çoklu koruma katmanları

iXGuard, mobil uygulamaları ve SDK'ları, OWASP'a göre en önemli mobil tehditlerden ikisi olan tersine mühendislik ve kurcalamaya karşı, çoklu kod sağlamlaştırma katmanları ve RASP kontrolleri enjekte eden iOS karartma uygulayarak korur.

Uzman desteği

Guardsquare uzmanları kuruluma yardımcı olur ve destek gereksinimlerine yanıt vermeye hazırdır, iOS uygulama güvenliğini artırmak için sorunsuz bir uygulama sağlar.

Eksiksiz bütünleşme

Bir son işleme aracı olarak iXGuard, geliştirme ekiplerinin uygulamalarını veya SDK'larını geliştirmeye ve test etmeye ve hazır ve çalışır durumdayken koruma uygulamaya odaklanmasına olanak tanıyarak derleme sürecine müdahale etmez ve pazara sunma süresini kısaltır.

Nasıl Çalışır?

Ixguard

1
guardsquare

Uygulamanızın güvenliği için bir kuvvet çarpanı

iXGuard'ın statik ve dinamik analize karşı savunmaları koruma sağlar. Kötü niyetli kullanıcı, statik analizini doğrulamak için uygulamanızı bir hata ayıklayıcıdan veya öykünücüden çalıştırdığında, RASP kontrolleri devreye girer.

2
guardsquare

Kapsamlı ve gelişen güvenlik

Uygulamanızın yapılarından her biri aynı konumlarda aynı savunmaları uygularsa, bir saldırgan uygulamanızın dahili mantığını kolayca deşifre edecek ve en hassas bilgilerin nerede olduğunu bilecektir. Bu nedenle DexGuard, uygulamanızın kodunun geniş alanlarını güçlendirir ve bir saldırganın ilerlemesini önlemek için kontrol kitaplığından yararlanır.

3
guardsquare

Güvenlik yapılandırmanızı doğrulayın ve gözden geçirin

iXGuard, korumalarını içeren her mobil uygulama yapısı için bir Koruma Raporu oluşturur. Bu rapor, uygulanan korumaları doğrular ve değerlendirir, uygulamanızın güvenlik yapılandırmasını temel risk kategorilerine göre derecelendirir.

THREATCAST

Gerçek Zamanlı Tehdit İstihbaratı ile Bilinçli Mobil Uygulama Güvenlik Kararları Alın

iOS mobil uygulama güvenliği için sektör lideri uygulama koruma çözümü.

Sezgisel panolar ve özel uyarılarla tehditleri gerçek zamanlı olarak izleyin.

Tehdit verilerini analiz edin ve tehdit aktörlerinin uygulamanızın güvenliğini nasıl bozmaya çalıştığını ortaya çıkarın.

Şüpheli kullanıcıları belirleyerek ve güvenlik bulgularını gelecekteki geliştirmelere uygulayarak öngörülerinize göre hareket edin.

THREATCAST

Kodlamalarda var olan
güvenlik tehlikelerini ortaya çıkarın

Devam eden güvenliğin anahtarı

Tehdit izleme, şüpheli kullanıcıları, yama yapılacak güvenlik açıklarını belirlemenizi ve gelecekteki geliştirme turlarında uygulamak üzere bilgi toplamanızı sağlar.

Photo
Photo

Eyleme geçirilebilir güvenlik istihbaratı

ThereatCast ile tehdit aktörlerinin tersine mühendislik ve kurcalama girişimlerini analiz etmek ve yaygın saldırı vektörlerini belirlemek için belirli olayları derinlemesine inceleyin.

Diğer çözüm ortakları

Dünya çapında kendini ispat etmiş global markalar ile partnerlik yaparak ürün ve hizmet ağımızı genişletiyoruz.