invicti logo

Web Uygulaması
Güvenlik Tarayıcısı

Invicti (Netsparker) Nedir?

Invicti, web sitesinin geliştirildiği dil ya da teknolojiye bakmaksızın, platformdan bağımsız bir şekilde SQL Injection ve Cross-site Scripting (XSS) gibi güvenlik açıklarını tespit eder ve çözüm önerilerini de içerecek şekilde tüm detaylarıyla size raporlar. Ayrıca, kendine özgü tarama teknolojileri sayesinde güvenlik açıklarını tespit etmekle kalmayıp, bu güvenlik açıklarının gerçekten var olduğuna dair kanıt sunar. Böylelikle size sunulan sonuçların doğruluğunu kontrol etmenize gerek kalmaz.

NetSparker Hero

invicti

Kodlamalarda var olan
güvenlik tehlikelerini ortaya çıkarın.

netsparker

otomasyon

Web güvenliğinizi otomatikleştirin

Invicti, siber güvenlik beceri eksiklikleri ile mücadele etmenize ve web güvenliği süreçlerinizi tamamen otomatikleştirmenize yardımcı olur.

red icon
Gerçekten önemli zafiyetleri tespit edin ve zafiyetlerin çözümü için sorunsuzca görevlendirme yapın.
red icon
İster AppSec, DevOps veya DevSecOps programları olsun, güvenlik ve geliştirme ekiplerinin işlerini yapmasına yardımcı olun.

görünürlük

Uygulama güvenliğinde tam görünürlük

Web uygulamaları, zafiyetler ve çözüm çabalarında tam bir görünürlüğe sahip olmadan şirketteki riskleri azaltmak için her türlü adımı attığınızı kanıtlamanız imkânsız.

red icon
Kayıp, unutulmuş veya başka bir bölümün oluşturduğu web uygulamalarını bile keşfedin.
red icon
Benzersiz dinamik ve interaktif (DAST + IAST) tarama yaklaşımımız ile web uygulamalarınızın her köşesini tarayın.
red icon
Çözüm çalışmalarının durumunu, ister Invicti ile isterseniz de takip programlarıyla entegrasyon yaparak her daim takip edin.
netsparker
netsparker

kanıtlanmış doğruluk

Diğer uygulamaların gözden kaçırdığı zafiyetleri bulun

Bağımsız araştırmacıların yaptığı karşılamalı testlerde, Invicti'nın, diğer tarayıcılara göre daha fazla zafiyeti, devamlı bir şekilde tespit ettiği ortaya çıktı. Ayrıca daha az hatalı bulgu tespit etti.

ÖLÇEKLENEBİLİRLİK

Devasa boyuttaki riskleri kolayca yönetin

red icon
Zafiyetlerin gerçek olduğunu kanıtlayan özellikleri barındıran bir tarayıcı ile ekibinizin, hatalı bulgular peşinde saatlerini boşuna harcamasının önüne geçin.
red icon
Geliştirme ekiplerinizin kullandığı araçlara eklenen iki yönlü entegrasyon ile SDLC sürecine güvenlik testini entegre edin.
red icon
Kurumuzun yapısı ne kadar karmaşık olursa olsun her kullanıcının izinlerini kontrol edin.
netsparker
netsparker

PROAKTİF GÜVENLİK

Daha güvenli kodlar ile zafiyetleri engelleyin

Zafiyet, SDLC sürecinde ne kadar uzun kalırsa bir o kadar masraflı olur. Invicti, geliştiricilerin kendi ortamlarında daha güvenli kodu nasıl yazabileceklerini göstererek onlara yardımcı olur. Çünkü en kolay yönetilen zafiyet, zaten hiç oluşmamış zafiyettir.

Diğer çözüm ortakları

Dünya çapında global markalara ileri teknoloji ürünlerimizi ve servislerimizi sunuyoruz.